Šiesty ročník LESY Ski Cup 2023 je za nami

08.03.2015 07:07

Šiesty ročník LESY Ski Cup 2023 je  za nami.

Štvrté kolo a záver šiesteho ročníka LESY Ski Cup 2023 zabezpečoval náš klub na  lyžiarskom stredisku Hlobišov pri Hronci v posledný februárový týždeň. Do  Hlobišova prišlo cez 260 pretekárov. Počasie nám prialo a snehové podmienky zniesli najvyššie kritéria. Naši členovia klubu, pomocníci a zamestnanci strediska nám pripravili vynikajúce podmienky.

V 4. kole  sme dosiahli  pekné výsledky medzi staršími predžiačkami  Elka Gáborová skončila na 2. mieste Karolinka Tabernausova 12. V starších predžiakov Jakubko Šuchaň obsadil 7. miesto. V mladších žiakoch Riško Frgelec bol 4. V kategórii staršie žiačky skončila Kristínka Tabernauserová na 3. mieste a v kategórii starší žiaci Matúš Šuchaň na 4. mieste. V kategórii open muži Patrik Hrablay  obsadil druhé a Viliam Vičan  bol štvrtý.

V celkovom hodnotení po 4. kolách sme dopadli veľmi dobre. Hodnotili sa len pretekári, ktorí absolvovali minimálne tri kola pretekov. V rámci celej súťaže sme mali aj umiestnenia na pódiu. V kategórii staršie predžiačky Gáborová Ela  obsadila 2. miesto v mladších žiakov Richard Frgelec obsadil 3. miesto a v starších predžiakoch Matúš Šuchaň  na 3. mieste a u mužoch Patrik Hrablay skončil na 2. mieste. Okrem toho v celkovom hodnotení vo svojich kategóriach bola na 10. mieste bola Frgelcová Simonka, Tabernausová Karolínka, Kristínka Tabernauserová skončila na  5. miesteJakub Šuchaň na 4. mieste. Celkovo sa z nášho klubu pretekom venovalo cez 13 pretekárov.

Všetkým pretekárom a  organizátorom  za vzornú reprezentáciu nielen lyžiarskeho oddielu ale aj našej obce patrí jedno veľké poďakovanie.